wtorek, 27 kwietnia 2010

Ukryta prawda


Trzy szczepionki są produkowane z abortowanych tkanek i do dziś nie mają innego źródła!
Szczepionki te dotyczą:
- WIETRZNEJ OSPY
- ŻÓŁTACZKI TYPU A
- RÓŻYCZKI.
Jeśli więc ktokolwiek z nas był szczepiony na powyższe schorzenia – na 100% podano mu szczepionkę wyprodukowaną z abortowanego dziecka, bo w tych przypadkach alternatyw nie ma.

Istnieje obowiązek stosowania alternatywnych szczepionek oraz sprzeciwu sumienia w odniesieniu do tych, które są moralnie problematyczne - czytamy w dokumencie Papieskiej Akademii Życia.
Czy szczepionki powstałe w niemoralny sposób mogą być stosowane w sytuacjach poważnego zagrożenia zdrowia i życia? Czy ratowanie życia może usprawiedliwiać jego odbieranie? Na te i inne pytania odpowiada opublikowany przez Papieską Akademię Życia dokument ,,Rozważania moralne o szczepionkach przygotowanych z komórek pochodzących z abortowanych płodów ludzkich". Jego tłumaczenie na język polski (…):

Pokrewny artykuł:

Załączam również link do tekstu zawierającego krótką charakterystykę problemu pod względem historycznym, etycznym, z uwzględnieniem bieżących trendów farmakologicznych. Na końcu znajduje się kompletny wykaz nazw klinicznych skandalicznie produkowanych specyfików oraz firm je produkujących. Warto się z nim zapoznać.

Marta Czech